Pomocí Knowspreadu můžete ve vaší firmě nebo organizaci jednoduše a efektivně vzdělávat své zaměstnance online v libovolných oblastech. Knowspread umožňuje maximálně snadné vytváření, management a absolvování vzdělávacích kurzů kdykoliv a kdekoliv.

Potřebujete svým zaměstnancům poskytnout povinná školení ze zákona?

Nabízíme jednoduché řešení v podobě zpracovaných zákonných školení s certifikací odborných garantů. Po vystudování vaši zaměstnanci získají certifikát o úspěšném absolvování, který je dokladem o splnění zákonné povinnosti.

Rozvíjejte své zaměstnance

Pro motivaci a další rozvoj vašich zaměstnanců nabízíme odborné kurzy z oblastí ekonomiky, práva a bezpečnosti ve zdravotnictví. Výukový obsah máte možnost také vytvářet sami, nakupovat ho od jiných organizací nebo z veřejného tržiště. Vlastní obsah můžete i vy nabízet jiným organizacím, nebo ho poskytovat na veřejném tržišti, a to buď zdarma nebo za úplatu.

Vzdělávání jednotlivců

Součástí Knowspreadu je veřejné tržiště se vzdělávacím obsahem, které je dostupné široké veřejnosti.

Rádi byste si rozšířili znalosti, nebo se o ně naopak podělili s ostatními?

Knowspread je jedinečné místo pro sdílení znalostí. Na veřejném tržišti získejte vzdělávací obsah, nebo se sami staňte jeho tvůrcem a poskytujte ho ostatním zdarma nebo za vámi zvolenou částku. S tvorbou kurzu vám rádi pomůžeme. Pro tvorbu kvalitního videa či audia máme k dispozici profesionální techniku i prostory. Naši grafici a editoři s vámi rádi zkonzultují celkový koncept a podobu vašeho kurzu. Neváhejte se nám ozvat.