Digitalizace papírových dokumentů / skenování historických knih a dokumentů

Digitalizace papírových dokumentů

Jak zamezit častému chaosu v papírech? Naše řešení zahrnuje nastavení procesu digitalizace nově příchozích, ale i starších papírových dokumentů. Pro efektivní zpracování lze využít naše skenovací linky , které jsou připraveny na velké objemy papírů. Papírový dokument je během skenování zpracován, aby byl pro Vás jednoduše dohledatelný. Tzn. Lze vyhledávat i dle jeho obsahu. Tím se vyhnete duplicitám, rozdílným verzím dokumentu, ztrátě či odcizení dat. Výsledkem je plnohodnotný elektronický dokument.

Skenování historických kronik

Ukázka kroniky

Zase o důvod více, proč by se rodáci či místní měli vrátit na web svého města či vesnice. Archiváři mají obecní kroniku přečtenou, ale nechte nahlédnout do dějin obce i obyvatele přímo z křesla jejich obývacího pokoje! Je to velmi snadné! Zařídíme transport Vašich kronik k profesionálnímu knižnímu skeneru, který bezkontaktní formou naskenuje jednotlivé stránky. Během několika dní proběhne vrácení kroniky zpět spolu s graficky zpracovaným DVD, na kterém kroniku naleznete. Tak bude přístupná kdykoliv k nahlédnutí třeba na Vašich webových stránkách obce. Kontaktujte nás pro konkrétní nabídku.

Ukázku kroniky stáhnete na odkaze ZDE.

Kontakt

Máte dokumenty uložené na několika místech? Již skenujete papíry jako obrázky, ale stále nemůžete nic najít? Rozpadají se Vám papíry, které máte povinnost archivovat ještě několik let? Nebo Vás zajímají aktuální informace, jak dnes organizace v 21. století efektivně zvládne administrativu?

  • 773 258 262 – digitalizace kronik